خرید انواع پرینتر چندکاره در اصفهان

بعد از این که استفاده از پرینتر های مختلف رونق پیدا کرد و شرکت های زیادی به تولید انواع پرینتر روی آوردند، رفته‌ رفته احساس نیاز به این محصول در ادارات و خانه ها بیشتر شد. از طرفی با روی کار آمدن تکنولوژی های جدیدی مثل اسکنر و دستگاه های فتوکپی و همچنین پیشرفت صنعت چاپ، کمپانی های مختلف تصمیم گرفتند به تولید پرینترهای چند کاره روی آورند. این مدل پرینتر ها با ترکیب چند دستگاه ساخته می شوند تا نیازهای متفاوت یک خانه یا یک مجموعه اداری را برآورده سازند. اگر تصمیم دارید برای خرید پرینتر چندکاره اقدام کنید لازم است بعضی نکات را رعایت کنید تا انتخاب بهتری داشته باشید.
شکی نیست که قیمت پرینترهای چندکاره نسبت به مدل های معمولی بیشتر است. اما با توجه به مزایایی که می‌تواند برای یک مجموعه اداری به ارمغان آورد، ارزش چنین هزینه‌ای را دارد. انواع پرینترهای چندکاره نیز مثل پرینتر های معمولی می توانند از نوع جوهر افشان و یا از نوع لیزری باشند. پرینترهای چند کاره معمولاً علاوه‌ بر کار پرینت، وظیفه اسکن و فتوکپی را نیز انجام می دهند. اما در بعضی نمونه های خاص قابلیت های دیگری مثل چاپ عکس یا اتصال به سیستم فکس نیز فراهم شده است.
مهمترین نکاتی که هنگام خرید پرینتر چند کاره باید مورد توجه قرار دهید سرعت پرینتر،هزینه های نگهداری پرینتر، کیفیت چاپ، ویژگی های اضافی پرینتر و از همه مهمتر نیاز و کاربرد شما از پرینتر است که مشخص می کند بهترین گزینه برای شما کدام مورد است. مجموعه الو پاناسونیک با تجربه طولانی در زمینه فروش انواع وسایل ارتباطی پاناسونیک، یکی از معتبرترین مراکز برای خرید پرینتر چند کاره در اصفهان به حساب می آید و می توانید قبل از خرید به کمک کارشناسان این مجموعه، بهترین و مناسب ترین انتخاب را داشته باشید.

فروش پرینتر چندکاره
تعمیر پرینتر چندکاره

تعمیر انواع پرینتر چندکاره در اصفهان

مهمترین مزیت استفاده از این مدل دستگاه ها انجام چند کار و بی نیاز شدن از خرید چند دستگاه مختلف است. اما از طرفی از آنجایی که معمولاً این دستگاه ها جمع و جور ساخته می شوند، برای استفاده های پرفشار گزینه های چندان مناسبی نیستند. پرینترهای چندکاره نیز مثل تمام پرینترهای دیگر نیاز به شارژ جوهر و کارتریج دارند و اگر مراقبت کافی و صحیح از آنها انجام نشود ممکن است به خرابی منجر شود. تعمیرات انواع پرینتر کار ساده ای نیست به خصوص اگر از پرینترهای چند کاره و پیچیده استفاده کنید. به همین دلیل همیشه تاکید می شود در صورت بروز خرابی و مشکل در انواع پرینتر ها حتماً برای تعمیر به نمایندگی ها مراجعه کنید. مجموعه الو پاناسونیک سال های سال است به عنوان نمایندگی فروش و تعمیر پرینتر چندکاره پاناسونیک در اصفهان ، فعالیت دارد و قطعا یکی از مورد اعتمادترین مراکز برای این منظور است.

سوالات متداول

کنترل پنل را باز کنید.
روی نماد Printers, Printers and Fax یا Devices and Printers کلیک کنید .
روی چاپگری که می خواهید تست کنید کلیک راست کرده و گزینه Properties یا Printer Properties را انتخاب کنید. …
در پنجره Properties چاپگر، روی دکمه Print Test Page کلیک کنید…

ما معمولاً چندکاره های لیزری سیاه و سفید را به جای جوهرافشان برای مصارف خانگی توصیه می کنیم

اگر چندکاره شما مکرراً دچار گیر کردن کاغذ یا سایر خرابی ها می شود، احتمالاً چندکاره شما به پایان عمر خود نزدیک شده است. اگر زمان خرابی بیشتری نسبت به استفاده واقعی دارید، صرف هزینه برای تعمیرات فایده ای ندارد. با تعویض چاپگر خود در دراز مدت در هزینه خود صرفه جویی کنید.

تلفن تماس

فروشگاه :03136662066
تعمیرگاه: 36662860-031

ساعت کاری

شنبه تا چهارشنبه : 8:30 الی 13:30 - 16:30 الی 20:30
پنج شنبه : 8:30 الی 14

آدرس نمایندگی

اصفهان / چهارباغ بالا / روبروی اداره برق / جنب اداره مخابرات