• نمایندگی پاناسونیک اصفهان

فروش پایان یک معامله نیست، آغاز یک ارتباط است.

درباره ما

آشنایی با شیذر ارتباط سپاهان

شیذر ارتباط سپاهان در سال 1367 به عنوان اولین تولید کننده تلفن اتوماتیک درکشور فعالیت خود را آغاز نمود. تولیدات این مجموعه  شامل انواع تلفن اتوماتیک دارای شماره گیر خودکار و مجهز به بلند گوی دو طرفه و انواع صفر بند، تایمر وتجهیزات جانبی تلفن بود. همچنین تولید دستگاه های رادیوی تک کاناله سری 800 و سری 400 از دیگر تولیدات این مجموعه می باشد که در توسعه مخابرات روستایی و انتقال خطوط مخابراتی جهت مصارف صنعتی در استان های اصفهان – گیلان – مازندران و فارس مورد استفاده قرار می گرفت. همزمان با تولید، فروش و خدمات پس از فروش سیستم های مخابراتی پاناسونیک نیز در دستور کار قرار گرفت. امروزه پس از ربع قرن تجربه و فعالیت به خود می بالیم که علاوه بر خدمات صادقانه به همشهریان محترم دامنه فعالیت های خود را به خارج از مرزهای استان گسترش داده ایم. ثبت بیش از 2500 نصب وراه اندازی انواع مراکز تلفن وقرارداد نگهداری بیش از 200 مرکز پرظرفیت در استان اصفهان و تهران گواهی بر این مدعاست.

این مجموعه در سال 1374 با اخذ نمایندگی رسمی فروش وخدمات محصولات مخابراتی پاناسونیک در استان اصفهان وتهران وارد مرحله ی نوینی از خدمات رسانی گردید. در بخش خدمات استفاده از لوازم یدکی اصلی، همراه با تجربه و تخصص تکنسین های مجرب این اطمینان را به مشتری می دهد که دستگاه پس از تعمیر به استانداردهای اولیه کمپانی سازنده باز می گردد. با توسعه روز افزون ارتباطات بر بستر شبکه، این مجموعه دامنه فعالیت خود را در زمینه اجرای شبکه های کامپیوتری سازمانی، دوربین های مدار بسته تحت شبکه وارائه راه کارهای VOIP گسترش داده است.

از ابتدای سال 1395 این مجموعه اقدام به کسب مجوز فعالیت از سازمان تنظیم مقررات وارتباطات رادیویی نمود و در این راستا اقدام به تولید واکی تا کی مجاز کاوش طبق نظر سازمان تنظیم مقررات اداره صنایع استان نمود.

صاحب امتیاز نماد اعتماد الکترونیکی : مرتضی ذوالفقاری