راهنمای خرید فکس

چه فکسی برای کسب ‌و کار شما مناسب است؟

راهنمای خرید فکس

در بسیاری از سازمان ها و شرکت ها معمولا دستگاه فکس مورد استفاده شده متناسب با حجم کار آن مجموعه نیست .هزینه های زیاد خدمات به علت مستهلک شدن دستگاه ، تنها بخشی از مشکلات انتخاب غلط فکس شما می باشد .  در این مقاله انواع مختلف فکس را بیان خواهیم کرد تا بتوانید فکس متناسب با کسب و کار خود را انتخاب کنید .

هردستگاه فکس با توجه به ویژگی‌هایش نیازهای شرکت‌ها و افراد را برطرف می‌سازد. در ادامه مقاله به انواع فکس و کاربردهای آن‌ها می ‌پردازیم.


خرید فکس رول حرارتی

این نوع از فکس از قدیمی‌ترین فکس‌های پاناسونیک می‌باشد. با توجه به ‌سرعت کم این دستگاه، برای شرکت‌های کوچک که تعداد نامه‌های ارسالی ودریافتی آن‌ها کم هست توصیه می‌شود. از معایب این نوع فکس‌ها پاک شدن نوشته‌های کاغذ پس از چند هفته میباشد. برای شرکت‌هایی که نیاز به بایگانی فکس های دریافتی دارند این نوع دستگاه توصیه نمی‌شود.نکته قابل ‌ذکر اینکه این نوع از فکس‌ها از رده خارج و منسوخ ‌شده‌اند و در کل دنیا توقف تولید شده‌اند. معروف‌ ترین و پر فروش‌ترین فکس رول حرارتی پاناسونیک مدل 981 هست که ویژگی‌ها و عکس آن را در زیر مشاهده می‌کنید.

مدل پرو فروش :

فکس پاناسونیک مدل kx-ft981

معروف‌ ترین و پر فروش‌ ترین فکس رول حرارتی پاناسونیک مدل kx-ft981 هست که ویژگی‌ ها و عکس آن را در زیر مشاهده می‌کنید.

فکس حرارتی پاناسونیک

با توجه به‌ سادگی و زیبایی که دارد، می‌تواند تلفن و فکس را با هم داشته باشد همچنین Caller ID روی صفحه نمایش تماس ورودی را نشان می‌دهد . کیفیت اصلی عکس یا اسناد اداری ارسالی به‌ خوبی با استفاده از این دستگاه حفظ می‌شود.

شامل دفترچه تلفن با حفظ 100 شماره م باشد تا در صورت لزوم به جستجوی شماره‌ی موردنظر خود بپردازید و بعد از پیدا کردن شماره، گوشی تلفن را برداشته تا به صورت اتوماتیک شماره‌ گیری شود.

در صورت تمام شدن کاغذ، حافظه‌ی داخلی تا 28 برگ فکس را ذخیره میکند و همچنین این دستگاه قابلیت ارسال فکس به چندین شماره را دارد.

ADF قابلیت دیگر این دستگاه هست که تغذیه خودکاراسناد نام دارد یعنی فکس اسناد چند صفحه ای را دیگرمجبورنیستید به صورت دستی وارد دستگاه کنید، اینکار به صورت اتوماتیک انجام می‌شود.

خرید فکس A4

برای شرکت‌ های با حجم کاری متوسط این فکس پیشنهاد می‌گردد. نکته قابل‌ توجه این فکس‌ها فیلم کاربنی آن‌هاست. معمولاً بعد از چاپ هر 300 برگه A4، شما نیاز به تعویض فیلم فکس دارید. با توجه به این نکته اگر حجم فکس دریافتی شما بیشتر از 300 برگ در ماه است این مدل دستگاه‌ها برای کسب ‌و کار شما پیشنهاد نمی‌گردد. علت این امر هزینه فیلم مصرفی و استهلاک دستگاه می‌باشد.معروف ‌ترین و پرفروش‌ ترین فکس برگه A4 پاناسونیک مدل 701 و هست که ویژگی‌ها و عکس آن را در زیر مشاهده می‌کنید.

مدل پر فروش:

فکس پاناسونیک مدل kx-fp701cx

بهترین مدل پیشنهاد شده دستگاه‌های فکس پاناسونیک هست، این دستگاه می‌تواند درزمان نبود کاغذ تا 28 برگ را در خود ذخیره نماید.

همانند تلفن‌های عادی می‌توان با آن ارتباط برقرار کرد همچنین می‌تواند 110 مخاطب را ذخیره کند.

فکس a4 پاناسونیک

خرید فکس لیزری

فکس لیزری برای شرکت‌ هایی با حجم کاری بالا پیشنهاد می‌گردد. منظور از حجم کاری بالا زمانی است که تعداد فکس دریافتی شما در ماه بیشتر از 300 برگه آچار باشد که بهترین جواب گوی این حجم کار فکس لیزری می‌باشد. معروف ‌ترین و پر فروش‌ترین فکس لیزری پاناسونیک مدل 612 هست که ویژگی‌ها و عکس آن را در زیر مشاهده می‌کنید.

خرید فکس لیزری پاناسونیک

فکس لیزری پاناسونیک مدل KX-612

این دستگاه از چاپ لیزری استفاده میکند و سرعت بالایی دارد به طوریکه 14 برگ در دقیقه را می‌تواند چاپ کند.درصورت تمام شدن کاغذ تا 120 برگ از فکس‌ های دریافتی در محفظه مربوطه رامیتواند ذخیره سازی کند همچنین تا 10 شماره در حافظه‌ی black list می‌تواند قرار دهد تا ازدریافت فکس آن‌ها جلوگیری شود.

قابلیت ADF راداراست بطوریکه تا 20 صفحه را بصورت اتوماتیک می‌تواند ارسال نماید،ویژگی دیگر این دستگاه داشتن Caller ID هست.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.